Piątek 24 Października 2014

Czytniki PocketBook ponownie na Poznań Game Arena

Od dziś do niedzieli Poznań odda się we władanie miłośników gier, literatury fantasy, a także mistycznych i nieistniejących stworzeń. Wśród wielu nowoczesnych gadżetów, mnogości gier i zadziwiających dodatków do sprzętu komputerowego nie zabraknie rozwiązań, które są niezbędne dla każdego nowoczesnego fana e-powieści – czytników PocketBook.

Podczas tegorocznych targów PGA na stoisku redakcji CHIP pokazane zostaną dwa absolutnie niezwykłe urządzenia. Pierwszy z nich – PocketBook Aqua – doskonale nadaje się na wędrówki po bezkresnych pustyniach i przemierzanie niezliczonych mil morskich. Odporny na wodę i drobiny kurzu, sześciocalowy czytnik jest niezawodnym towarzyszem podróży.

 

Prawdziwą rewelacją jest PocketBook Ultra. „To jest naprawdę uniwersalny czytnik,” opowiada Konstanty Młynarczyk, który wraz ze swoim zespołem będzie demonstrował gościom Stoiska 5
w Pawilonie 8 możliwości tego urządzenia. „Poza ciekawym wyglądem PocketBook Ultra potrafi robić zdjęcia tekstu, które następnie można konwertować na edytowalny plik. Do tego ma jeszcze wyjście audio, gniazdo na kartę microSD i przednie podświetlenie. Czego więcej można chcieć?”, uśmiecha się Młynarczyk.

W zeszłym roku e-czytelnicy dopytywali się o wiele szczegółów. Tym razem czytniki PocketBook na pewno ich nie zawiodą. Oba urządzenia bez problemu radzą sobie ze wszystkimi dostępnymi na rynku formatami plików książek elektronicznych, mają pojemną pamięć wewnętrzną, wbudowane słowniki oraz baterie, które wystarczają na wiele godzin ukochanej lektury.

Podczas Poznańskich Targów będzie można nie tylko wziąć do ręki oba urządzenia, ale także sprawdzić, czy PocketBook Aqua jest naprawdę wodoodporny, a PocketBook Ultra będzie przydatny do fotografowania stron książek i czasopism.

 

Udostępnij
Tweetnij

Pobierz jako

Dodatkowe informacje na www.pocketbook-int.com/pl oraz na fanpage'u https://www.facebook.com/PocketBookPoland

PocketBook jest czwartym co do wielkości globalnym producentem wysokiej jakości czytników książek elektronicznych z ekranami wykonanymi w technologii E Ink (zwaną też papierem elektronicznym). Spółka ma w swojej ofercie także czytniki multimedialne oraz tablety, które pracują w oparciu o system Android.

 

Firma powstała w 2007 roku i ma swoją siedzibę w Lugano w Szwajcarii. Produkty PocketBook są dostępne w sprzedaży w 24 krajach. Dzięki połączeniu sprzętu, unikalnego oprogramowania oraz ergonomicznego wzornictwa czytniki e-booków PocketBook pozycjonują się w segmencie „premium” tego rynku.