Środa 28 Maja 2014

Janusz L. Wiśniewski z nową powieścią w gronie użytkowników PocketBook

Podczas Warszawskich Targów Książki autor bestsellerowej “Samotności w sieci” podzielił się swoją opinią na temat e-czytania z przedstawicielami firmy PocketBook.

Przed prezentacją najnowszej powieści „Grand” i spotkaniem z wielbicielami swojej twórczości, Janusz L. Wiśniewski poświęcił chwilę na rozmowę o roli książek elektronicznych w promocji czytelnictwa. Pisarz uważa, że każda z dostępnych form lektur jest równie ważna, a prace nad rozwojem e-booków są niezmiernie istotne ze względu na popularność nowych technologii. Wiśniewski przyznał także, że sam dopiero rozpoczyna przygodę z e-czytaniem, a towarzyszyć mu w niej będzie jeden z wiodących modeli czytników PocketBook.

 

Warto nadmienić, iż Janusz L. Wiśniewski jest bardzo nowoczesnym autorem. Jego „Grand” został wydany jednocześnie w formie drukowanej i elektronicznej, a pisarz mocno zaangażował się w nagłaśnianie swojej powieści, korzystając z nowych mediów. Autor bardzo aktywnie brał udział w przygotowaniach i realizacji działań promocyjnych podczas spotkań autorskich oraz licznych wydarzeń związanych z tym wydarzeniem. Na fanpage’u księgarni internetowej Virtualo, współorganizatora trasy, zorganizowany został także konkurs, w którym zwycięzcy mogli wygrać dokładnie takie samo urządzenie, jak to, które otrzymał ich idol.

 

Wielbiciele talentu Janusza L. Wiśniewskiego mogą już kupić jego najnowszą powieść we wszystkich głównych księgarniach stacjonarnych i internetowych. „Grand” został wydany przez Wydawnictwo Wielka Litera.

 

Udostępnij
Tweetnij

Pobierz jako

Ilustracje

Dodatkowe informacje na www.pocketbook-int.com/pl oraz na fanpage'u https://www.facebook.com/PocketBookPoland

PocketBook jest czwartym co do wielkości globalnym producentem wysokiej jakości czytników książek elektronicznych z ekranami wykonanymi w technologii E Ink (zwaną też papierem elektronicznym). Spółka ma w swojej ofercie także czytniki multimedialne oraz tablety, które pracują w oparciu o system Android.

 

Firma powstała w 2007 roku i ma swoją siedzibę w Lugano w Szwajcarii. Produkty PocketBook są dostępne w sprzedaży w 24 krajach. Dzięki połączeniu sprzętu, unikalnego oprogramowania oraz ergonomicznego wzornictwa czytniki e-booków PocketBook pozycjonują się w segmencie „premium” tego rynku.