Środa 24 Sierpnia 2016

Legimi i tysiące ebooków teraz na PocketBook Touch Lux 3

Dwie firmy z ścisłej czołówki światowego e-czytania nawiązują współpracę.

Flagowy model czytnika PocketBook od dziś z dedykowaną aplikacją i bogatą biblioteką

Dziś pojawia się aktualizacja oprogramowania 5.14 czytnika PocketBook Touch Lux 3, zawierająca m.in. aplikację Legimi z tysiącami ebooków w subskrypcji. Jednocześnie model Touch Lux 3 będzie można zamówić wraz z abonamentem na cyfrowe książki w cenie już od 1 zł. Legimi działa na podobnej zasadzie, jak znane na całym świecie usługi Spotify czy Netflix. Zróżnicowane pakiety dostępne są już od niespełna 7 zł i dają dostęp do ponad 16 tys. tytułów, wśród nich wielu polskich i międzynarodowych bestsellerów, a także najciekawszych rynkowych nowości.

 

 

„Marka PocketBook jest dla czytelników w wielu krajach synonimem jakości. Dzięki aplikacji Legimi polscy użytkownicy zyskują dodatkową wartość, niedostępną nigdzie indziej. Pozyskanie tak renomowanego partnera to dla nas kolejny niezwykle istotny krok w rozwoju, a jednocześnie pierwsza zaawansowana integracja z oprogramowaniem czytnika, będąca odpowiedzią na zgłaszane wcześniej sugestie klientów”, komentuje Mikołaj Małaczyński, prezes Legimi.

 

 

Przygotowana przez zespół PocketBook aplikacja Legimi daje wygodny dostęp do elektronicznych treści i jest wkomponowana w pozostałe funkcje czytnika. Nowa wersja firmware’u dla PocketBook Touch Lux 3 nie tylko umożliwia pełną synchronizację i czytanie książek dostępnych w abonamencie, ale również wygodne zarządzanie księgozbiorem, dzięki zaawansowanym opcjom segregowania tytułów i układania ich na wirtualnych półkach. Korzystając z aplikacji na czytniku należy posługiwać się tymi samymi danymi (loginem i hasłem), które używa się do konta na platformie Legimi.

 

 

„Czytnik PocketBook Touch Lux 3 jest najpopularniejszym naszym modelem”, mówi Maksym Zhelezniak, szef sprzedaży PocketBook. „Z tego powodu właśnie dla niego przygotowaliśmy dedykowaną aplikację Legimi. Nasz partner to jeden ze światowych pionierów, oferujących dostęp do ebooków w abonamencie. Platforma Legimi, podobnie jak nasze czytniki, jest bardzo intuicyjna. W obu przypadkach użytkownicy mogą dowolnie segregować książki, organizując je według tytułu, autora czy typu literatury. Liczymy, że nowa propozycja spotka się z ciepłym przyjęciem ze strony polskich e-czytelników”.

 

W aplikacji Legimi dostępne są również statystyki czytania. Można sprawdzić ile czasu w poszczególnych dniach poświęciliśmy lekturze, jak również status subskrypcji i termin do końca ważności bieżącego abonamentu. Książki z Legimi są dostępne tak długo, jak opłacany jest abonament.

 

 

Najnowsza oferta Legimi i PocketBook jest dostępna nie tylko dla osób, które od tej chwili kupią czytnik PocketBook Touch Lux 3, ale również dla posiadaczy tego modelu. Oprogramowanie z aplikacją Legimi można pobrać bezpośrednio na urządzenie poprzez łącze Wi-Fi lub ze strony internetowej.

Udostępnij
Tweetnij

Pobierz jako

Pliki do pobrania

Ilustracje

Multimedia

Dodatkowe informacje na www.pocketbook-int.com/pl oraz na fanpage'u https://www.facebook.com/PocketBookPoland

PocketBook jest czwartym co do wielkości globalnym producentem wysokiej jakości czytników książek elektronicznych z ekranami wykonanymi w technologii E Ink (zwaną też papierem elektronicznym). Spółka ma w swojej ofercie także czytniki multimedialne oraz tablety, które pracują w oparciu o system Android.

 

Firma powstała w 2007 roku i ma swoją siedzibę w Lugano w Szwajcarii. Produkty PocketBook są dostępne w sprzedaży w 24 krajach. Dzięki połączeniu sprzętu, unikalnego oprogramowania oraz ergonomicznego wzornictwa czytniki e-booków PocketBook pozycjonują się w segmencie „premium” tego rynku.