Poniedziałek 7 Grudnia 2015

Niezwykły gość pod świąteczną choinką

Za kilkanaście dni już święta. Powoli zaczynają się gorączkowe przygotowania, poszukiwanie prezentów, porządki, przyrządzanie potraw. W ten wyjątkowy wieczór na stole pojawi się biały obrus, tradycyjnych dwanaście dań i jedno dodatkowe nakrycie dla zbłąkanego wędrowca. Wśród dźwięków kolęd, w blasku świeczek na choince, wtulony w igiełki może pojawić się i on. Niezwykły gość, kompan na zimowe popołudnia i wieczory.

Ten niepozornie wyglądający, ale szykowny jegomość będzie wiernie towarzyszył w wędrówce śladami bohaterów powieści podróżniczych. Z wytrwałością podąży tropem niewyjaśnionych tajemnic i zagadek detektywistycznych, otworzy drzwi do świata poezji i przeniesie do krain pełnych fantastycznych, nieistniejących w rzeczywistości stworzeń.

 

Nie będzie wymagał wiele. Wystarczy mu dotyk palca, aby na długie godziny poprowadzić przez ścieżki fascynujących wątków, bez reszty poddać się atmosferze nieznanych domostw,  z zapartym tchem śledzić losy szarmanckich dżentelmenów, walecznych czarodziejek, czy chwytających za serce istotek, o których dotąd świat nie słyszał.

 

W swojej przepastnej pamięci, ów oddany kamrat, przechowa bez trudu scenerie na każdą pogodę i nastrój. Za pomocą subtelnego światełka nawet w najczarniejszą noc będzie wiódł spragnionych przez meandry, bezdroża i leśne dukty do zwieńczenia trudów, ukoronowania radości.  Podczas spotkań z obcokrajowcami, usłużnie podsunie zapomniane słówko i wesprze w zrozumieniu ich mowy.

 

Aby zadowolić swoich gospodarzy nie będzie próżnował. Sięgnie do czeluści przestworzy, udoskonali się, poszerzy swoją wiedzę i zaczerpnie nowych inspiracji. Tradycjonalista z duszą innowatora zadba o najdrobniejszy szczegół: dostosuje się do wszystkich wymagań, zatroszczy się o komfort wspólnych podróży, otaczając opieką czułe oko osoby, która udzieliła mu gościny.

 

Rzetelny, wiarygodny, solidny i nietuzinkowy druh – czytnik e-booków PocketBook

Udostępnij
Tweetnij

Pobierz jako

Ilustracje

Dodatkowe informacje na www.pocketbook-int.com/pl oraz na fanpage'u https://www.facebook.com/PocketBookPoland

PocketBook jest czwartym co do wielkości globalnym producentem wysokiej jakości czytników książek elektronicznych z ekranami wykonanymi w technologii E Ink (zwaną też papierem elektronicznym). Spółka ma w swojej ofercie także czytniki multimedialne oraz tablety, które pracują w oparciu o system Android.

 

Firma powstała w 2007 roku i ma swoją siedzibę w Lugano w Szwajcarii. Produkty PocketBook są dostępne w sprzedaży w 24 krajach. Dzięki połączeniu sprzętu, unikalnego oprogramowania oraz ergonomicznego wzornictwa czytniki e-booków PocketBook pozycjonują się w segmencie „premium” tego rynku.