Poniedziałek 13 Stycznia 2014

PocketBook Basic 2 - wygodny i przyjazny w obsłudze czytnik

Najnowszy produkt firmy PocketBook – czytnik PocketBook Basic 2 - ma w sobie wszystko, co jest potrzebne do wygodnego czytania e-booków. Ergonomiczny wzór urządzenia i przyjazny, intuicyjny interfejs przekonają nie tylko zwolenników tradycyjnych książek, ale zdobędą uznanie również początkujących użytkowników.

„Prezentując PocketBook Basic 2, chcemy pokazać osobom, które jeszcze nie przekonały się do czytników e-booków, iż takie rozwiązania są wygodne w użytkowaniu, a ich obsługa nie sprawia problemów” - mówi Maksym Zhelezniak, Szef Działu Sprzedaży PocketBook S.A. na obszar Europy Środkowej i Wschodniej.

 

Najnowszy czytnik ma za zadanie przekonać nowych użytkowników do skorzystania z rozwiązań technologicznych także podczas lektury ulubionych książek i nowości wydawniczych. Wykorzystany w czytniku 6-calowy, antyrefleksyjny wyświetlacz E Ink pozwala na korzystanie z urządzenia nawet w najbardziej słoneczny dzień. Umożliwia on także czytanie pod każdym kątem.

 

Dzięki wydajnemu procesorowi o mocy 1 GHz i 256 MB pamięci RAM PocketBook Basic 2 działa w oka mgnieniu. Zwiększona wydajność czytnika gwarantuje płynną i szybką zmianę stron e-książek, których całą biblioteczka można przechować w czterogigabajtowej pamięci wewnętrznej urządzenia. Czytnik obsługuje również karty micro SD o pojemności do 32 GB.

Dodatkowym atutem wybranych modeli PocketBook Basic 2 jest moduł łączności bezprzewodowej Wi-Fi. Opcja ta pozwala pobierać nowe pozycje do elektronicznej biblioteki, a także umożliwia dostęp do preinstalowanej aplikacji ReadRate i zamieszczanie swoich opinii o lekturach w mediach społecznościowych.

 

“Jesteśmy przekonani, iż PocketBook Basic 2 jest najlepszym dowodem na to, że e-czytanie jest łatwą i ekscytującą czynnością, która dostarcza wiele przyjemności” – przekonuje Maksym Zhelezniak.

 

PocketBook Basic 2 pojawi się na polskim rynku w styczniu i będzie dostępny w cenie około 339 zł.

Udostępnij
Tweetnij

Pobierz jako

Ilustracje

Dodatkowe informacje na www.pocketbook-int.com/pl oraz na fanpage'u https://www.facebook.com/PocketBookPoland

PocketBook jest czwartym co do wielkości globalnym producentem wysokiej jakości czytników książek elektronicznych z ekranami wykonanymi w technologii E Ink (zwaną też papierem elektronicznym). Spółka ma w swojej ofercie także czytniki multimedialne oraz tablety, które pracują w oparciu o system Android.

 

Firma powstała w 2007 roku i ma swoją siedzibę w Lugano w Szwajcarii. Produkty PocketBook są dostępne w sprzedaży w 24 krajach. Dzięki połączeniu sprzętu, unikalnego oprogramowania oraz ergonomicznego wzornictwa czytniki e-booków PocketBook pozycjonują się w segmencie „premium” tego rynku.