Poniedziałek 18 Listopada 2013

PocketBook Basic Touch już dostępny w Polsce

W nieco ponad dwa miesiące po berlińskich targach IFA 2013, PocketBook wprowadził na polski rynek czytnik PocketBook Basic Touch, w którym wykorzystano przełomową technologię FILM TOUCH.

Zastosowana technologia jest jednym z najnowszych rozwiązań, a dodatkowo pozwoliła obniżyć wagę czytnika i zwiększyć jego czułość na dotyk.

 

 

PocketBook Basic Touch ma na swoim pokładzie 1 GHz procesor, pamięć Mobile SDRAM, 4GB pamięci wewnętrznej i wbudowany moduł Wi-Fi. Producent wyposażył czytnik także w możliwość łączenia się z usługą „Dropbox”. Teraz można bez konieczności pobierania oprogramowania czy używania kabli aktualizować swoją biblioteczkę, synchronizując pliki ze swoim wirtualnym kontem.

 

 

Nowoczesny interfejs, 6-calowy, wielodotykowy ekran pojemnościowy wykonany w technologii E Ink Pearl oraz wygodne przyciski do obsługi urządzenia gwarantują duży komfort w posługiwaniu się PocketBook Basic Touch. Czytnik obsługuje również karty pamięci Micro SD do pojemności 32 Gb.

 

Sugerowana cena czytnika PocketBook Basic Touch wynosi 399 PLN.

Udostępnij
Tweetnij

Pobierz jako

Ilustracje

Dodatkowe informacje na www.pocketbook-int.com/pl oraz na fanpage'u https://www.facebook.com/PocketBookPoland

PocketBook jest czwartym co do wielkości globalnym producentem wysokiej jakości czytników książek elektronicznych z ekranami wykonanymi w technologii E Ink (zwaną też papierem elektronicznym). Spółka ma w swojej ofercie także czytniki multimedialne oraz tablety, które pracują w oparciu o system Android.

 

Firma powstała w 2007 roku i ma swoją siedzibę w Lugano w Szwajcarii. Produkty PocketBook są dostępne w sprzedaży w 24 krajach. Dzięki połączeniu sprzętu, unikalnego oprogramowania oraz ergonomicznego wzornictwa czytniki e-booków PocketBook pozycjonują się w segmencie „premium” tego rynku.