Środa 18 Listopada 2015

PocketBook Ultra Limited Edition - ultra-elegancja

Stylowa, czarna okładka i mglisto szara obudowa są atrybutami limitowanej wersji czytnika PocketBook Ultra.

Czytnik PocketBook Ultra zawdzięcza swoją popularność unikalnemu wyglądowi i szerokiej gamie funkcjonalności. Limitowana edycja, która właśnie pojawiła się na rynku, oferuje użytkownikom także kilka atrakcyjnych dodatków.

 

Model PocketBook Ultra Limited Edition sprzedawany jest w zestawie z eleganckim etui, które doskonale współgra z subtelnymi detalami wzornictwa czytnika. Urządzenie łatwo wpasować w tę reprezentacyjnie wyglądającą okładkę dzięki wbudowanym w nią magnesom. Dodatkową funkcjonalnością jest przechodzenie czytnika w stan „uśpienia” po zamknięciu futerału. Szyku dodaje niestandardowy kolor kompletu – „mglisto szary”.

 

Pod względem technologicznym czytnik również ma wiele do zaoferowania. Jego wyświetlacz został wykonany z użyciem najnowszej dostępnej na rynku technologii E Ink Carta™ o rozdzielczości HD (1024x758 pikseli). Przednie podświetlenie, którego natężenie można samodzielnie regulować, zapewnia maksymalny komfort oczom czytającego.

 

W wewnętrznej pamięci luksusowej biblioteczki PocketBook Ultra Limited Edition elektroniczny odpowiednik przeciętnego polskiego księgozbioru (który liczy od 11 do 50 pozycji) zmieściłby się wielokrotnie. Korzystając z karty microSD, użytkownik może zwiększyć pojemność wirtualnych półek aż ośmiokrotnie (do 32GB). Chwile spędzane nad książkami miną niepostrzeżenie, odmierzane taktowaniem procesora o częstotliwości 1 GHz.

 

Studenci, uczniowie i osoby, które lubią zachowywać różne notatki z pewnością skorzystają z aparatu cyfrowego wbudowanego w tylną ściankę czytnika. Dzięki autofokusowi i lampie LED wykonane zdjęcia pozwolą na zachowanie istotnych wiadomości w postaci wyraźnych i ostrych cyfrowych obrazów.

 

Czytnik obsługuje 18 formatów tekstowych bez konieczności konwersji, a preinstalowane słowniki ABBYY Lingvo® oraz funkcja konwersji tekstu na mowę (Text-to-Speech) oferują użytkownikom dodatkowe możliwości wykorzystania urządzenia. PocketBook Ultra Limited Edition bez trudu radzi sobie także z plikami w formacie mp3, co pozwala na słuchanie audiobooków czy muzyki. Korzystanie z usług internetowych, takich jak synchronizacja z Dropbox, funkcja Send-to-PocketBook czy PocketBook Sync umożliwia pobieranie nowych pozycji bezpośrednio na czytnik.

 

PocketBook Ultra w wersji limitowanej dostępny jest w sprzedaży w cenie 589 zł.

Udostępnij
Tweetnij

Pobierz jako

Ilustracje

Dodatkowe informacje na www.pocketbook-int.com/pl oraz na fanpage'u https://www.facebook.com/PocketBookPoland

PocketBook jest czwartym co do wielkości globalnym producentem wysokiej jakości czytników książek elektronicznych z ekranami wykonanymi w technologii E Ink (zwaną też papierem elektronicznym). Spółka ma w swojej ofercie także czytniki multimedialne oraz tablety, które pracują w oparciu o system Android.

 

Firma powstała w 2007 roku i ma swoją siedzibę w Lugano w Szwajcarii. Produkty PocketBook są dostępne w sprzedaży w 24 krajach. Dzięki połączeniu sprzętu, unikalnego oprogramowania oraz ergonomicznego wzornictwa czytniki e-booków PocketBook pozycjonują się w segmencie „premium” tego rynku.