Czwartek 9 Lipca 2015

Promocyjny pakiet - czytnik PocketBook i e-booki od Woblink

Już dziś, 8 lipca, rusza akcja promocyjna firmy IBDL, dystrybutora czytników PocketBook oraz księgarni internetowej Woblink.com. Zwolennicy e-czytania, kupując dowolne urządzenie marki PocketBook, otrzymają jeden z czterech bestsellerów w wersji elektronicznej, dostęp do ponad 1200 darmowych tytułów oraz specjalne kody rabatowe na zakupy w www.woblink.com.

„Czytniki PocketBook objęte promocją będą dostępne w największych sklepach z elektroniką,” wyjaśnia Albert Wałczyk z firmy IBDL. „Będzie można je znaleźć w sieciach MediaExpert, Electro.pl, HDMarket, Agito, Komputronik oraz Mall. Są to urządzenia oznaczone specjalną nalepką. Do nich jest też dołączona broszurka, wyjaśniająca zasady promocji”.

 

W promocyjnym pakiecie, poza czytnikami PocketBook, e-czytelnicy otrzymają też prezenty od księgarni Woblink.

 

„W czasie tej akcji będziemy odświeżać propozycję czterech oferowanych bestsellerów,” mówi Paweł Polański, Dyrektor Oddziału Wydawnictwa Otwartego i Dyrektor ds. Marketingu Woblink.com. „Zależy nam, aby każdy znalazł coś dla siebie. Niezmiennie, przez cały czas trwania naszej oferty, kupujący będą mieli dostęp do pokaźnej biblioteczki darmowych e-booków. Będą także otrzymywać kupony rabatowe. Dodatkowym ułatwieniem jest możliwość wysyłki elektronicznych książek bezpośrednio na czytniki za pośrednictwem opcji Send-to-PocketBook.”.

 

Wakacje są czasem, kiedy rusza wiele akcji promujących czytelnictwo. Dłuższe dni, słoneczna pogoda sprzyjają lekturze na świeżym powietrzu.

 

„Urlopowe wyprawy do dobra okazja, aby rozważyć zakup poręcznego urządzenia, jakim jest czytnik e-booków,” mówi Maksym Zhelezniak, Szef Sprzedaży PocketBook na obszar Europy Środkowej i Wschodniej. „Latem mamy więcej czasu i okazji, aby sięgnąć po lekturę, a nasza promocja jest ku temu świetną zachętą”.

 

Aktualne propozycje elektronicznych bestsellerów oraz pełna informacja o kampanii są zamieszczane na dedykowanej stronie internetowej http://woblink.com/pl/pocketbook. Na profilach firm PocketBook i Woblink na portalu Facebook będą zamieszczane posty związane z proponowanymi e-bookami oraz przybliżające zalety funkcji Send-to-PocketBook. Być może pojawią się tam jeszcze inne niespodzianki?

 

Specjalna oferta firm Woblink.com, IBDL i PocketBook oraz licznych partnerów ma potrwać co najmniej do końca roku.

 

Udostępnij
Tweetnij

Pobierz jako

Ilustracje

Dodatkowe informacje na www.pocketbook-int.com/pl oraz na fanpage'u https://www.facebook.com/PocketBookPoland

PocketBook jest czwartym co do wielkości globalnym producentem wysokiej jakości czytników książek elektronicznych z ekranami wykonanymi w technologii E Ink (zwaną też papierem elektronicznym). Spółka ma w swojej ofercie także czytniki multimedialne oraz tablety, które pracują w oparciu o system Android.

 

Firma powstała w 2007 roku i ma swoją siedzibę w Lugano w Szwajcarii. Produkty PocketBook są dostępne w sprzedaży w 24 krajach. Dzięki połączeniu sprzętu, unikalnego oprogramowania oraz ergonomicznego wzornictwa czytniki e-booków PocketBook pozycjonują się w segmencie „premium” tego rynku.